Czym się zajmujemy?


Z.U.P Zdybpol sc – jesteśmy firmą rodzinną, której założycielami są Andrzej i Piotr Zdybel. W tym dwuosobowym składzie, ponad dwadzieścia lat temu, rozpoczęliśmy wspólną działalność o profilu stolarskim, z czasem poszerzając zakres prac o kompleksowe remonty.

Pierwsze projekty malowane akwarelami, mały zgrany zespół i ogromna chęć bycia realizatorem dużych projektów, która doprowadziła nas w miejsce, w którym jesteśmy dzisiaj.

Podejmujemy się wszelkich nietypowych projektów. Jednym z najbardziej wymagających technicznie była aranżacja studia nagraniowego w Radiu Gdańsk.

Największy rozwój nastąpił wraz z podjęciem stałej współpracy z siecią salonów bukmacherskich obejmując północny rejon Polski. Dzięki zasileniu naszych szeregów o elektryka, fachowców specjalizujących się w pracach remontowych, po kolejnych stolarzy, zakres wykonywanych prac znacznie się powiększył. Odpowiadając na potrzebę, wykonujemy kompleksowe zlecenia od projektu poprzez remont lokalu, po zabudowę meblową, przygotowując lokal „pod klucz”.

W oparciu o wiele lat współpracy zdobywamy doświadczenie i szczycimy się umiejętnościami, które cechuje zgrany sprawny zespół nastawiony na szybką realizację zleceń przy zachowaniu najwyższych standardów.

Nastawieni na rozwój, podejmujemy współpracę z kolejnymi odbiorcami, oferując kompleksowość, niezawodność i terminowość. Z chęcią zajmiemy się Twoim mieszkaniem czy lokalem handlowym - od projektu, przez remont, po instalację zabudowy meblowej. Z nami zaoszczędzisz czas i pieniądze a wszystkie prace - od remontowych po stolarskie - będą skoordynowane.

Skontaktuj się z nami korzystając z formularza zgłoszeniowego.

Formularz zgłoszeniowy